Dursun Ali Erzincanlı

Kaybedenler İlahi Sözleri

Kaybedenler İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Kaybedenler İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Mescide-i Nebevi’de ayakkabısını kaybeden çocuk kaç defa aradılar sana onları kaç defa döne döne ama her defasında buldun ya bir işaretti bu aramalar bulmaların sevincini taşır içimde her arama bulmaların önsözüdür hakikatte aramalarda şirin mi olurmuş böyle hele ardından Medine kokulu bir çay otel odalarından yayılan uhuvveti taşırdı peygamber misafirlerine ikindi sonrası pazar yerinde gezinmeler mescidin bahçesinde sağında solunda her yerinde çeşit çeşit hurma ve bir çocuğun ilgisini çekecek okadar süslü pazarlar ve bir Cuma sabahı bilinen sabahlardan değil bilinen Cuma’lardan değil oraya has bir sabah oraya has bir Cuma yalnız yapılan uzunca bir yolculuk genç yolda ihtiyarsa hasta vaziyetinde otelde hastaymış ya ziyaret iptal oysa kendisi iptal oldu farkında değil bir bilse gitmenin kalmaktan faydalı olduğunu o topraklardaki bir adımın ne anlama geldiğini bir bilse o toprakları eşsiz yapan sevgiliyi bir bilebilse bilecek bir gün ama çok uzaklardaki bir bilgi olacak ve bir akşam uçaklara bakacak ve bir sabah gözleri uçaklarda batan güneş gökyüzünü kana buladığında oralarda olmaya can atacak ama nafile Mescide-i Nebevi’de ayakkabısını kaybeden çocuk öyle kaybetmeler var ki bulmak yok sonunda Medine-i Münevvere’de bulunması gerekeni bulduysan kaybetme onu çünkü o varsa herşey var

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu