Sedat Uçan

Kendini Bilen İlahi Sözleri

Kendini Bilen İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Kendini Bilen İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Hiç Yoktun Bu Âlemde Ana Rahme Atıldın Araştır Gör Gerçeği Nutfeden Yaratıldın Bir Yandan Adın Sultan Bir Yandan Halifesin Düşün Kardeşim Düşün Sen Kimin Emrindesin **** Oku Öğren Araştır Bil Seni Yaratanı Senin Aslın Topraktır İnkâr Etme Atanı Yaratılan Mahlukat Emri Vaki Gidiyor Hakka Kusur Etmeden Sana Hizmet Ediyor **** Bunları Sana Sunan Her şeyi yaratandır Şu Bu Soydan Değilsin Âdem Havva Atandır Hiç Şükrünü Unutma Darlıkta ve Bollukta Yücelme Sırrı Yatar Yaratana Kullukta **** Herşey Onu Zikreder Hem de Cansız Şu Taşlar Mevlanın Huzurunda Eğilsin Bütün Başlar Dünyayı Soruyorsan Bir Kaç Gün ve Gecedir Hakkı Tanıyan İçin Sihirli Bilmecedir **** Dünya Sarayı Fani Bu Saray Benim Sanma Cilveli Görünse de Sakın Süsüne Kanma Nice Güçlü Kuvvetli Geldi Geçti Dünyadan Kendini Hiç Kahretme Vazgeç Bu Boş Hülyadan Düşün düşün ey kardeşim düşün ey insanoğlu **** Her Doğan Canlı ölü her yeni eskiyecek Ölümün kefenini bil ki herkes giyecek Hak huzurunda eğil kullukta kusur etme Nefsin Peşinden Koşup Sakın Onu Terketme

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu