Cemal Kuru

Kerbela’da İlahi Sözleri

Kerbela’da İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Kerbela’da İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Bir ateş düştü özüme
Gülmek yaraşmaz yüzüme
Hasan Hüseyin kuzuna
Doyamadın canım Fatıma
Doyamadın Anam Fatıma
****
Hüseyn’ime Kerbela’da
Çoluk çocuk kıydılar da
Ehl-i Beyt’in kanlarıyla
Yüzlerini yudular da
ALLAH arslanı Ali’yi
****
Namazdayken vurdular da
Hasan’ımı yaban elde
Boynu bükük koydular da
****
Öksüz kaldı kuzuların
Dinmez yürek sızıların
Muradını yavruların
Göremedin anam Fatıma

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu