Sedat Uçan

Medine Yoluna Vardım İlahi Sözleri

Medine Yoluna Vardım İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Medine Yoluna Vardım İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Medine yoluna vardım can Muhammed’i aradım Onu görmekmiş muradım Medine’nin yollarında Yollarında yollarında güller açmış Ravzasında Medine bakar Mekke’ye gönül onun sevdasında **** Bu yol Medine’ye gider gönülleri bir hoş eder Ne dert kalır ne de keder Medine’nin yollarında Yollarında yollarında güller açmış Ravzasında Medine bakar Mekke’ye gönül onun sevdasında **** Rasulullah çağırıyor gönül sanki çıldırıyor Bastığın toprak yanıyor Medine’nin yollarında Yollarında yollarında güller açmış Ravzasında Medine bakar Mekke’ye gönül onun sevdasında

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu