Abdurrahman Önül

Mekke Yolunda İlahi Sözleri

Mekke Yolunda İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Mekke Yolunda İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Yalın ayak çıktım, Mekke yoluna, Ya Rabbena yardım eyle kuluna, Bu derdime derman nasıl buluna ? Derdimin dermanı, Mekke yolunda. Susadım çöllerde yanar ciğerim, Benliğine serap görür gözlerim Allah’ım bir damla zemzem isterim, Derdimin dermanı, Mekke yolunda. Kabe’yi göreyim, yüzüm süreyim, Etrafında Lebbeyk deyip döneyim, Günahıma pişman oldum diyeyim, Mekke yollarında bir divaneyim. Susadım çöllerde yanar ciğerim, Benliğine serap görür gözlerim Allah’ım bir damla zemzem isterim, Derdimin dermanı, Mekke yolunda. Seher vakti kalkar, namaz kılarım, Günahıma gizli, gizli ağlarım, Yaralı gönlümü, yine dağlarım, Derdimin dermanı Mekke yolunda. Susadım çöllerde yanar ciğerim, Benliğine serap görür gözlerim Allah’ım bir damla zemzem isterim, Derdimin dermanı, Mekke yolunda.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu