Abdurrahman Önül

Menzil’in Gülü İlahi Sözleri

Menzil’in Gülü İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Menzil’in Gülü İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Menzildedir şahlar şahı o gönüller padişahı Odur dertliler dermanı kurban olam sultanıma Sultanıma sultanıma kurban olam sultanıma Odur Menzil’in gülü kurban olam sultanıma **** Sultanım giyer yeşili sultanım giyer beyazı Hak’ka eder niyazı kurban olam sultanıma Sultanıma sultanıma kurban olam sultanıma Odur Menzil’in gülü kurban olam sultanıma **** Sultanımın bahçesinde öter bülbüller Allah der Ona hayran kalır güller kurban olam sultanıma Sultanıma sultanıma kurban olam sultanıma Odur Menzil’in gülü kurban olam sultanıma **** Sultanım hep zikir eder sofilerini hep çok sever Bizim için dua eder kurban olam sultanıma Sultanıma sultanıma kurban olam sultanıma Odur Menzil’in gülü kurban olam sultanıma

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu