Sedat Uçan

Menzil’ine Geldim İlahi Sözleri

Menzil’ine Geldim İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Menzil’ine Geldim İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Menziline geldim, gördüm nurunu, Bilmem nasıl senden ayrılacağım ? Yaktın ateşlerde seven gönlümü, Seydam nasıl sensiz avunacağım ? **** Yıktın içimdeki nefis köşkünü, Kanlı yaşa boğdun iki gözümü, Ayrılmışken birleştirdin yolumu, Şimdi hasretinle yaşayacağım. **** İki gün yetmedi doymadım senden, Aklım, fikrim çıkmaz bu güzel köyden, Hakk’tan çağırıyor ne gelir elden, Sultanım ben nasıl avunacağım ? **** Yine verdim sana kirli elimi, Pişmanlık demiri kırdı belimi, Anlattım dinledin arzu halimi, Şimdi nasıl sensiz avunacağım ? **** Yine çağır getir beni yanına, Şimdiden hasretin yedi başıma, Yıllardır yaşadım boşu, boşuna Ayrılığa nasıl alışacağım ?

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu