Kerem Önder

Merhaba Ya Şemsi Duha İlahi Sözleri

Merhaba Ya Şemsi Duha İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Merhaba Ya Şemsi Duha İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Merhaba Ya Şemsi-d duha merhaba Merhaba Ya bedri-d Düca merhaba Merhaba Ya nuri-l Hüda merhaba Ehlen ve sehlen merhaba **** Ey enbiyalar serveri merhaba Ey evliyalar rehberi merhaba Ey ins-ü cin peygamberi merhaba Ehlen ve sehlen merhaba **** Sen canların cananısın merhaba Dertlilerin dermanısın merhaba Âlemlerin Sultanısın merhaba Ehlen ve sehlen merhaba **** Yunus cemalin görelim merhaba Payine yüzler sürelim merhaba Yoluna canlar verelim merhaba Ehlen ve sehlen merhaba

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu