Osman Akyol

Mescidi Aksa İlahi Sözleri

Mescidi Aksa İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Mescidi Aksa İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Kudüs girmiş kara yasa Kapanmış Mescid-i Aksa Arayıp soranın yoksa, Ağlıyor Mescid-i Aksa. **** Oda halimize şaşmış, Derdi tepesinden aşmış, Yahudiye esir düşmüş, Hüzünlü Mescid-i Aksa. **** Ezanları okunurdu, Dinleyene dokunurdu, Seni hangi zalim vurdu, Yaralı Mescid-i Aksa. **** Sevenlerine darılmış, Cemaatinden ayrılmış, Gördüm zincire vurulmuş, Çileli Mescid-i Aksa. **** Andıkça yüreğim yandı, Rasul senden namaz kıldı, Şimdilerde yetim kaldı, Perişan Mescid-i Aksa. **** Kulluk yapmadık kul gibi, Geriden baktık el gibi, Dalından kopmuş gül gibi, Kırılmış Mescid-i Aksa. **** Açtı elini semaya, Hazırlandı ağlamaya, Yalvarır yüce Mevlaya, Niyazda Mescid-i Aksa. **** Sona erecek bu cefa, Çok mu bekleriz acaba? Gelsin Muhammed Mustafa, Kultulsun Mescid-i Aksa.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu