Abdurrahman Önül

Muhammed’e Gidemedim İlahi Sözleri

Muhammed’e Gidemedim İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Muhammed’e Gidemedim İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.




Eylül, Ekim, Kasım gel Aralık Muhammed’e gidemedim Olmaz olsun fukaralık can Ahmed’e gidemedim ikrarımı güdemedim Gidemedim gidemedim can Ahmed’e gidemedim ikrarımı güdemedim **** Ocak ayı nedir tasam Şubat ile Mart’a küsem Geldi geçti koca Nisan can Ahmed’e gidemedim ikrarımı güdemedim Gidemedim gidemedim can Ahmed’e gidemedim ikrarımı güdemedim **** Mayıs’ın yanıktır özü Haziran’ın gülmez yüzü Boşa geçirdim Temmuz’u can Ahmed’e gidemedim ikrarımı güdemedim Gidemedim gidemedim can Ahmed’e gidemedim ikrarımı güdemedim **** Hacı Kütük çeker çile düşürdüler dilden dile Umut Ağustos Eylül’e can Ahmed’e gidemedim ikrarımı güdemedim Gidemedim gidemedim can Ahmed’e gidemedim ikrarımı güdemedim

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu