Abdurrahman Önül

Muhammed’e Muhammed’e İlahi Sözleri

Muhammed’e Muhammed’e İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Muhammed’e Muhammed’e İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Muhammede Muhammede, Canlar kurban Muhammede, Mevlam sevmiş de yaratmış Feda olsun canlar ona Feda olsun sevgiliye hu, **** Hak gönderdi Cebraili, Gelsin Muhammedim demiş, Al burağı çek önüne, Binsin Muhammedim demiş Huuu, **** Muhammede Muhammede, Canlar kurban Muhammede, Mevlam sevmiş de yaratmış Feda olsun canlar ona Feda olsun sevgiliye hu, **** Medine şehrine geçsin, Önünde Melekler uçsun, Cennetin kapısın açsın, Girsin Muhammedim demiş Huuu, **** Muhammede Muhammede, Canlar kurban Muhammede, Mevlam sevmiş de yaratmış Feda olsun canlar ona Feda olsun sevgiliye hu, **** Yaratmasaydım ben onu, Yaratmazdım ol Ademi, Arşın üstüne kademi, Batsın Muhammedim demiş Huuu, **** Muhammede Muhammede, Canlar kurban Muhammede, Mevlam sevmiş de yaratmış Feda olsun canlar ona Feda olsun sevgiliye hu, **** Rıdvan Cennetleri açsın, Ayağına cevher saçsın, Şarab tabağından içsin, Kansın muhammedim demiş Huuuu, **** Muhammede Muhammede, Canlar kurban Muhammede, Mevlam sevmiş de yaratmış Feda olsun canlar ona Feda olsun sevgiliye hu, **** Yunus Emrem kemter kişi, Durmaz akar gözü yaşı, Cümle peygamberler başı, Olsun Muhammedim demiş Huuuu **** Muhammede Muhammede, Canlar kurban Muhammede, Mevlam sevmiş de yaratmış Feda olsun canlar ona Feda olsun sevgiliye hu,

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu