Sedat Uçan

Muhammed’in Hürmetine İlahi Sözleri

Muhammed’in Hürmetine İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Muhammed’in Hürmetine İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Bağrımda Güller Açılır Muhammed’in Hürmetine Aşkına bade içilir Muhammed’in hürmetine Salatullah selamullah Aleyke ya Resulallah Salatullah Selamullah Dillerdeki Kelamullah **** O herşeyi O’ndan diler Aşık gözyaşını siler Geldi sayısız nebiler Muhammed’in hürmetine Salatullah selamullah Aleyke ya Resulallah Salatullah Selamullah Dillerdeki Kelamullah **** Daha yok nebi gelecek Allah dostudur diyecek Mümin cennete girecek Muhammed’in hürmetine Salatullah selamullah Aleyke ya Resulallah Salatullah Selamullah Dillerdeki Kelamullah **** Affına muhtaç devrani hayırdan ana uryani Cemalem kusam seyrani Muhammed’in hürmetine Salatullah selamullah Aleyke ya Resulallah Salatullah Selamullah Dillerdeki Kelamullah

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu