Abdurrahman Önül

Niçin Kardeş İlahi Sözleri

Niçin Kardeş İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Niçin Kardeş İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Ölüm gerçek dünya fani kime kalmış kime hani gelen göçer kuş misali niçin kardeş uyanmazsın gelen göçer kuş misali niçin bacım uyanmazsın **** uyanmazsın uyanmazsın niçin Rabbe kul olmazsın işte geldin gidiyorsun niçin kardeş uyanmazsın **** dünyanın boşu süslüdür meyl edeni tez kandırır bir gün kefene sardırır niçin kardeş uyanmaz bir gün kefene sardırır niçin bacım uyanmazsın **** uyanmazsın uyanmazsın niçin Rabbe kul olmazsın işte geldin gidiyorsun niçin kardeş uyanmazsın **** Ne olur kardeş düşün bir kez son pişmanlık fayda vermez götürürsün bir parça bez niçin kardeş uyanmazsın götürürsün bir parça bez niçin bacım uyanmazsın **** uyanmazsın uyanmazsın niçin Rabbe kul olmazsın işte geldin gidiyorsun niçin kardeş uyanmazsın

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu