Abdurrahman Önül

Ölüm Acısı İlahi Sözleri

Ölüm Acısı İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Ölüm Acısı İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Bilir misin gafil ölüm nicedir İmansız çok zordur ölüm acısı Azrail en korkunç şekliyle gelir Feryadı yükseltir ölüm acısı **** Söylemek istersin söyleyemezsin Makamın görüp de sevinemezsin Kamçının sesiyle bir ah çekersin Münkire çok zordur ölüm acısı **** Tırnaklar kararır kan çeke çeke O senin boyar bir tuhaf renge Gözlerin feriyle çekilir perde Parçaya böldürür ölüm acısı **** Bir nefes istersin nefes verilmez Can gelir boğaza çıkmak istemez Dünyadan yanına bir dostun gelmez Yalnız bırakır ölüm acısı

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu