Abdurrahman Önül

Pişman Olursan İlahi Sözleri

Pişman Olursan İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Pişman Olursan İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Aldatıcı dünyanın çok olurmuş çilesi sabredenin müjdesi verilecektir bir gün
Hazırla kendini aman bacım can kardeş Azrail gelir her an pişman olursun inan
****
Niceleri geldi göçtü ibret almak gerek ömür dediğin bir çiçek solacaktır bir gün elbet
Hazırla kendini aman bacım can kardeş Azrail gelir her an pişman olursun inan
****
Gayemiz gezmek değil gayemiz içmek değil her şey sebepsiz değil sorulacaktır bir gün
Hazırla kendini aman bacım can kardeş Azrail gelir her an pişman olursun inan

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu