Ender Tekin

Ramazan İlahi Sözleri

Ramazan İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Ramazan İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.
Hoş geldin hoş geldin evimize ramazan Hoş geldin hoş geldin gönlümüze ramazan İşte yine geldi o kutlu müjdeci O on bir ayın sultanı İşte yine geldi o kutlu müjdeci O on bir ayın sultanı İçinde bir gün bin aydan hayırlı O on bir ayın sultanı İçinde bir gün bin aydan hayırlı O on bir ayın sultanı Ey bizi ramazana kavuşturan rabbim Bizi rızana ulaştır. Ve kadir gecesi ile yuyup yıkayıp Bizi bayram kavuştur. Ey bizi ramazana kavuşturan rabbim Bizi rızana ulaştır. Ve kadir gecesi ile yuyup yıkayıp Bizi bayrama kavuştur. Hoş geldin hoş geldin evimize ramazan Hoş geldin hoş geldin gönlümüze ramazan İşte yine geldi o kutlu müjdeci O on bir ayın sultanı İşte yine geldi o kutlu müjdeci O on bir ayın sultanı İftarı bir başka sahuru bambaşka O on bir ayın sultanı İftarı bir başka sahuru bambaşka O on bir ayın sultanı Ey bizi ramazana kavuşturan Rabbim Bizi rızana ulaştır. Ve kadir gecesi ile uyuyup yıkayıp Bizi bayrama kavuştur. Ey bizi ramazana kavuşturan Rabbim Bizi rızana ulaştır. ve kadir gecesi ile uyuyup yıkayıp bizi bayrama kavuştur. Hoş geldin hoş geldin evimize ramazan Hoş geldin hoş geldin gönlümüze ramazan

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu