Abdurrahman Önül

Ravzasına Vardım İlahi Sözleri

Ravzasına Vardım İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Ravzasına Vardım İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.
Ravzanın içinde yeşil direkler Semadan iniyor bütün melekler Orada kabul dua dilekler Açın bu Ravzayı Habibim de var Benim dertlerimin Tabibi de var **** Çıkardım dağlara Habibim derdim Ol ulu Allah’a arzuhal verdim Çok şükür Allah’ım maksuda erdim Açın bu Ravzayı Habibim de var Benim dertlerimin Tabibi de var **** İçerim yanıyor gözlerim ağlar Gözden ırak oldu o yüce dağlar Habibin aşkından yüreğim yanar Açın bu Ravzayı Habibim de var Benim dertlerimin Tabibi de var **** Ravzanın içinde yeşil direkler Semadan iniyor bütün melekler Orada kabul dua dilekler Açın bu Ravzayı Habibim de var Benim dertlerimin Tabibi de var **** Açın bu Ravzayı Habibim de var Benim dertlerimin Tabibi de var

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu