Mustafa Cihat

Sadece Sevdim İlahi Sözleri

Sadece Sevdim İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Sadece Sevdim İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Aldı şapkasını yürüdü karanlık sokaklara
Kaçıncı isyan bu kaçıncı fırtına
Durdu bakındı etrafına kayboldu umutları
Kaçıncı zindan bu kaçıncı fırtına
****
Yürüdü ağladı kahrından yaktı bi cigara
Nedir bu halin mübtela diye soranlara
Ne dilendim ne ilendim sadece sevdim
****
Yumdu gözlerini uzandı kaldırımlara
Kaçıncı rüzgar bu kaçıncı fırtına
Uyan dedi bir ses git yoluna gelme buralara
Kaçıncı kavga bu kaçıncı fırtına

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu