Mustafa Cihat

Sadık Ol İlahi Sözleri

Sadık Ol İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Sadık Ol İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Gafil isen dön de bir bak ömrüne
Darda isen sabrı al koy gönlüne
Yoksa sen aman yok mu dersin ölüme
Hazan vurur toprak düşer üstüne
****
Sadık ol, sadakatli ol sözüne
Mücrimsin ama dön artık kendi özüne
****
Güçlü ol metanetli ol
Cürmüne nedametli ol
Yeter gayrı bak artık doğru yüzüne
****
Baki olan söz üstünde söz olmaz
Baki olup bu devranda kalınmaz
Devr-i Âdem’den yol almış bu güne
Payidar kalan yegâne can bulunmaz

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu