Ahmed Mahsum Melikoğlu

Sahi Ya Ne Oldu Bize İlahi Sözleri

Sahi Ya Ne Oldu Bize İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Sahi Ya Ne Oldu Bize İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Bir kız gördüm sokakta başı kapalı nargile İçiyor.. Sigarası elinde kendinden geçiyor.. Bacak bacak üstüne atmış, arsızca gülüyor… İnanç hazreti Fatıma olmaktı ne oldu Bize… Çık sokağa başı örtmek şıklık ve gösteriş Olmuş.. Parkta sevgilisi ile hayâyı iffeti şeytana Sunmuş, Bahane hazır hemen nefsine uymuş. İnanç hazreti Hatice olmaktı, ne oldu Bize… Kocaman topuz başında arsız hareketler Cabası. Yanındaki sevgilisi ama sanki kırk yıllık Kocası, Siyonistler veriyor sana dünya kupası. İnanç hazreti Aişe olmaktı, ne oldu Bize… Rektör başını aç demiş hemen açıyor, Farzdan taviz verip hemen kaçıyor, Dünya için ağlıyor sitem saçıyor.. İnanç hazreti Sümeyye olmaktı, ne oldu Bize… Erkeği küpe takmış, modaymış yırtık Pantolon.. Ona göre hayat eğlence gez toz her şey Monoton. Camide gençleri göremez olduk, yaşlıya mı Sadece son.. İnanç hazreti Ebu Bekir olmaktı, ne Oldu bize… Adalet görülmez oldu caddede sokakta, Erkek zina yapınca olur hovarda. Aynı şeyi kadın yapsa, zinacı haspa İnanç hazreti Osman olmaktı, ne oldu Bize… İlim öğrenmek farzdı kadın erkeğe, Öğrenmedi dinini, nefsi bahane, Kitaplar tozlanmış kütüphanede İnanç hazreti ali olmaktı, ne oldu Bize… Sokaklar hayadan habersiz yürüyor adım Adım, Adalet gelecek bir gün, budur muradım, Çocuğa zina edeni etmeli hadım. İnanç hazreti Ömer olmaktı, ne oldu Bize… Hani mücahitler, sözde esip gürlüyor. İcraata gelince kedi oluyor. İslam’ı haykırmaktan geri duruyor. İnanç hazreti Halid bin Velid olmaktı Ne oldu Bize… Doksan yaşına gelmişti Eyüp el Ensari. Bir hadisi şerif uğruna, İslam askeri, İstanbul’a geldi o piri fani.. İnanç Eyüp el Ensari olmaktı ne oldu Bize.. İki kılıçla savaşırdı hazreti Hamza. Önüne geleni devirirdi Allah aşkına. Derdi: gözümün gördüğü hiçbir şeyden Korkmam. Benimle dövüşecek olan çıksın karşıma.. İnanç hazreti Hamza olmaktı ne oldu Bize… Annesi gözünün önünde şehit edilen Ammar… Dininden dönmedi dedi Allah var. Annesini şehit ettiler işkence künhar. İnanç hazreti Ammar olmaktı ne oldu Bize… Ümeyye denilen zalim işkence yaptı ona .. İslam’dan taviz vermedi canı uğruna… İslam’ın müezzini oldu sabrın sonunda İnanç hazreti Bilal olmaktı ne oldu Bize.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu