Anka İlahi Grubu

Şehitlerimiz İlahi Sözleri

Şehitlerimiz İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Şehitlerimiz İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Vatanın uğruna can veren erler Bayrağa sarılan şehitlerimiz Küfrün karşısında şehadet derler Bayrağa sarılan şehitlerimiz Yer yok bu dağlarda çakala kurda Münkir münafıklar girmesin yurda Şehadet sancağı çeker huzurda Bayrağa sarılan şehitlerimiz Ben mü’minim vatanımı severim Bu vatan uğruna fedadır Ser’im Tarihlere geçer ölmez eserim Bayrağa sarılan şehitlerimiz Din vatan uğruna can ver bin kere Bu sözden dönmeyiz verdik bir kere Al kanlar içinde git Peygamber’e Bayrağa sarılan şehitlerimiz Sadıklar, Sıddıklar, Nebiler bile İşte böyle döner goncalar güle Lokmanıyam gider Ravza Resüle Bayrağa sarılan şehitlerimiz.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu