Abdurrahman Önül

Sen de Bir Gün Öleceksin İlahi Sözleri

Sen de Bir Gün Öleceksin İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Sen de Bir Gün Öleceksin İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Akşam olur güneş batar gönül derdine dert katar bu toprakta neler yatar sende bir gün öleceksin… Tövbe et yalvar Allaha bir daha dönme günaha bu dünyadan göçüp giden geriye dönmez bir daha… Dünya fani baki değil hakka kul ol hakka eğil ey dostum sen şunu iyi bil sende bir gün öleceksin… Tövbe et yalvar Allaha bir daha dönme günaha bu dünyadan göçüp giden geriye dönmez bir daha… Kimsenin kalbini kırma seven kulları ayırma fırsat eldeyken kaçırma sende bir gün öleceksin… Tövbe et yalvar Allaha bir daha dönme günaha bu dünyadan göçüp giden geriye dönmez bir daha.. Belki bu gün belki yarın tez biter ömür baharın faydası yok bu diyarın sende bir gün öleceksin… Tövbe et yalvar Allaha bir daha dönme günaha bu dünyadan göçüp giden geriye dönmez bir daha…

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu