Abdurrahman Önül

Sen İlahi Sözleri

Sen İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Sen İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Peygamberi ahirzaman, gönlüme doldurdun iman. Sen bir derya sen bir umman, sen Muhammed Mustafa’sın. **** Sen serveri enbiyasın, insanlığa bir dehasın, Sana salât selam olsun, sen Rasulu Kibriyasın. **** Bir kez Cemalin görseydim, hasretimi giderseydim, Ravzana yüz sürseydim, sen Muhammed Mustafa’sın. **** Sen serveri enbiyasın, insanlığa bir dehasın, Sana salât selam olsun, sen Rasulu Kibriyasın. **** Hasan, Hüseyin’in dedesi, Nebilerin en yücesi, Nur içinde nur hanesi sen Muhammed Mustafa’sın. **** Sen serveri enbiyasın, insanlığa bir dehasın, Sana salât selam olsun, sen Rasulu Kibriyasın. **** Fatıma’nın babasısın, mü’minlerin sevdasısın, Âlemlerin cananısın, sen Muhammed Mustafa’sın. **** Sen serveri enbiyasın, insanlığa bir dehasın, Sana salât selam olsun, sen Rasulu Kibriyasın. **** Hak’ın Cemalini gören, Mevlasına gönül veren, Bütün gönüllere giren, sen Muhammed Mustafa’sın. **** Sen serveri enbiyasın, insanlığa bir dehasın, Sana salât selam olsun, sen Rasulu Kibriyasın.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu