Muzaffer Yalçın

Seni Görmeyen Gözü Neyleyim İlahi Sözleri

Seni Görmeyen Gözü Neyleyim İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Seni Görmeyen Gözü Neyleyim İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Seni Görmeyen Gözü Neyleyim Sözleri Seni görmeyen gözü neyleyim, Seni bilmeyen aklı neyleyim, Seni özlemeyen kalbi neyleyim, Ya rasulallah selamu aleyk. Ya resulallah muhtacız sana, Ya Habib Allah aşığız sana, Ya nebi Allah hayranız sana, Ya rasulallah selamu aleyk. Ya resulallah bağışla bizi, Sana layık ümmet olamadıkki, Hatamız günahımız öylede çok ki, Huzuruna gelmeye yüzümüz yok ki. Annen hasretine dayanamadı Bu ayrılık yüreğini dağladı Altı ay boyunca gülmedi ağladı Fatıma tüz Zehra ya resulallah. Musabbin ümeyr sana benzerdi, Uhudda bu yüzden şehit edildi, Aşkından yandı yandı eridi, Ne güzel sahabelerin var senin. Tüm işkencelere göğsünü gerdi Cemalini bir kez göreyim derdi Ravzanda ruhunu teslim eyledi Aşkından yandı ashabın senin. Aşkından kütükler bile inledi Onu kimseler teskin edemedi Mübarek elini değince dindi Bir kütük kadar olamadık ki. Ya resulallah muhtacız sana, Ya Habib Allah aşığız sana, Ya nebi Allah hayranız sana, Ya rasulallah selamu aleyk.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu