Peçeli Bülbül

Seni Seviyorum Ya Rasulallah İlahi Sözleri

Seni Seviyorum Ya Rasulallah İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Seni Seviyorum Ya Rasulallah İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


 

Hz. Âişe R.Anhanın yanına bir kadın geldi ve bana Resulullah S.A.V. in kabrini ziyaret ettir dedi. Hz. Âişe R.Anha kabrin bulunduğu mübarek hücreyi açtı ve kadın ziyaret etti ve ağlamaya başladı ve böylece ağlaya ağlaya ruhunu teslim etti. Hz. Ali(K.V.)’ye biri=Sen Resulullahı ne kadar seviyorsun diye sordu. Hz. Ali R.A.= yemin olsun ki Resulullah S.A.V. bizim aramızda mallarımızdan çocuklarımızdan analarımızdan ve şiddetli soğuktan elimize geçen soğuk sudan daha fazla sevimlidir dedi. Ben de seni seviyorum ya Rasulallah. Söyleyemem de Üveys gibi. Ol Habeşli Bilal gibi. Âşığım sana, âşığım Mecnun gibi. Seviyorum seni ya Rasulallah seviyorum seni seviyorum seni ya Habiballah.
Sen canımsın sen gülümsün damarımdaki kanımsın
Anam babam feda olsun seviyorum Resulallah
Şol Yemen’de Üveys gibi ol Habeşli Bilal gibi
Âşığınım Mecnun gibi seviyorum Resulallah
****
Yüce Hak Habibim demiş dağlar taşlar dile gelmiş
Ümmetinde gönül vermiş seviyorum Resulallah
Şol Yemen’de Üveys gibi ol Habeşli Bilal gibi
Âşığınım Mecnun gibi seviyorum Resulallah
****
Kim canını vermez sana akar gönlüm senden yana
Peçeli bülbül o yoluna kurbandır Resulallah
Şol Yemen’de Üveys gibi ol Habeşli Bilal gibi
Âşığınım Mecnun gibi seviyorum Resulallah

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu