Abdurrahman Önül

Senin Nurun İlahi Sözleri

Senin Nurun İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Senin Nurun İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Senin nurun gönüllere ciladır ya Rasulallah ismin âşık bülbüllere seladır ya Rasulallah Kim canını vermez sana, akar gönlüm senden yana, âşık Necati yoluna, fedadır Ya Resulallah **** İnci döker gözüm yaşı medyun gönlüm sana karşı senin makamın ki Arş- Âlâ’dır ya Rasulallah Kim canını vermez sana, akar gönlüm senden yana, âşık Necati yoluna, fedadır Ya Resulallah **** Senden başka kimim kimsem, yoktur, yetiş, bitsin çilem, senin aşkın bana her dem, şifadır Ya Ya Resulallah… Kim canını vermez sana, akar gönlüm senden yana, âşık Necati yoluna, fedadır Ya Resulallah

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu