Abdurrahman Önül

Seyda Sultanım İlahi Sözleri

Seyda Sultanım İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Seyda Sultanım İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Güzelliğini almış Rasulallah’tan. Makamını almış yüce Allah’tan. Kokusu geliyor nurlu sabahtan. Gönlümün ilacı seyda sultanım. **** Gülü Muhammed’dir seydamın özü. Seyredenin nur ile dolar gözü. Gülü Muhammed’dir gavsımın özü. Bal ile şekerden tatlıdır sözü. **** Kokusunu almış pembe güllerden. Silinmez oldu şu gönüllerden. Sordum seherde öten bülbülden. Gönlümün ilacı seyda sultanım. **** Gülü Muhammed’dir seydamın özü. Seyredenin nur ile dolar gözü. Gülü Muhammed’dir gavsımın özü. Bal ile şekerden tatlıdır sözü. **** Cibril gibi özü nurdandır nurdan. Abdülbaki seydam sultandır sultan. Sanki çıkarmışlar Kevser suyundan. Gönlümün ilacı seyda sultanım. **** Gülü Muhammed’dir seydamın özü. Seyredenin nur ile dolar gözü. Gülü Muhammed’dir gavsımın özü. Bal ile şekerden tatlıdır sözü. **** Gülizar bahçesi güldendir gülden. Seviyorum onu can-ı gönülden. Abdülbaki adı düşmüyor dilden. Gönlümün ilacı seyda sultanım. **** Gülü Muhammed’dir seydamın özü. Seyredenin nur ile dolar gözü. Gülü Muhammed’dir gavsımın özü. Bal ile şekerden tatlıdır sözü.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu