Abdurrahman Önül

Seydam(Yusuf Yüzlüm) İlahi Sözleri

Seydam(Yusuf Yüzlüm) İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Seydam(Yusuf Yüzlüm) İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Yusuf yüzlüm Davud seslim Muhammedî gül nefeslim Hüseyindir senin neslin, şeyhim benim gavsım benim, Seydam Seydam şeyhim benim, hasretinle yandı kalbim, Sen Efendim Ben köleyim, gavsım benim şeyhim benim **** Sana kurban olsun canlar, felah bulur inananlar, Koşun ona ey insanlar, canım benim seydam benim, Seydam Seydam şeyhim benim, hasretinle yandı kalbim, Sen Efendim Ben köleyim, gavsım benim şeyhim benim **** Hasretinle yandı özüm, seni sultan gördü gözüm, Geldim sana tuttum yüzüm, ey sultanım seydam benim, Seydam Seydam şeyhim benim, hasretinle yandı kalbim, Sen Efendim Ben köleyim, gavsım benim şeyhim benim **** Sen var iken gidem nere, aşkın yaktı pare pare, Halim malum nazlı yare, Seydam benim şeyhim benim, Seydam Seydam şeyhim benim, hasretinle yandı kalbim, Sen Efendim Ben köleyim, gavsım benim şeyhim benim **** Bir yürürsen oynar dağlar, sofiler aşkınla yanar, Himmet ister coşup çağlar, şeyhim benim seydam benim, Seydam Seydam şeyhim benim, hasretinle yandı kalbim, Sen Efendim Ben köleyim, gavsım benim şeyhim benim **** Menzil, Afyon dolup taşar, bir çareler sana koşar, Seni seven ölmez yaşar, Seydam benim şeyhim benim, Seydam Seydam şeyhim benim, hasretinle yandı kalbim, Sen Efendim Ben köleyim, gavsım benim şeyhim benim

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu