Mehmet Karakuş

Seydamı Görmeye Geldim İlahi Sözleri

Seydamı Görmeye Geldim İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Seydamı Görmeye Geldim İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Seyda deyince bende duygularım şahlanır Yüreğim durmaz yakar belki gönlüm uslanır kurban kurban kurban kurban Seydam görmeye geldim himmet almaya geldim kınamayın sofiler Elin öpmeye geldim kurban kurban kurban kurban Menzildeki seyidler ol resule dayanır oraya vasıl olan Hak aşkına uyanır kurban kurban kurban kurban Seydam görmeye geldim dua almaya geldim kınamayın sofiler Yüzün görmeye geldim kurban kurban kurban kurban Bu sözler değil bende yazacak sandım okusun sende cümle âlem Gözyaşları bedende kurban kurban kurban kurban Seydam görmeye geldim himmet almaya geldim kınamayın sofiler Onu yazmaya geldim kurban kurban kurban kurban

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu