Sedat Uçan

Şeytan Tutarsa Elinden İlahi Sözleri

Şeytan Tutarsa Elinden İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Şeytan Tutarsa Elinden İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Şeytan tutarsa elinden Hak yolundan alır seni sürükler kendi yolunda nerde olsan bulur seni Sevdirir dünya varını çektirir ukba darını alır namus hem arını nasa rezil kılar seni **** Söker alır imanını hem kestirir gümanını heba eyler zamanını şiftü yana salar seni Sevdirir dünya varını çektirir ukba darını alır namus hem arını nasa rezil kılar seni **** Güzel gösterir kendini unutturur Hak indini hem unutturup kendini uryan edip talan seni Sevdirir dünya varını çektirir ukba darını alır namus hem arını nasa rezil kılar seni **** Seni sana esir eder bazan verir türlü keder bilmem âlem sana ne der cümle âlem yıkar seni Sevdirir dünya varını çektirir ukba darını alır namus hem arını nasa rezil kılar seni **** Nuraniyim yarem derin elinizi Hakka verin ihsanı çok bol bu yârin yoksa şeytan çalar seni Sevdirir dünya varını çektirir ukba darını alır namus hem arını nasa rezil kılar seni

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu