Mehmet Gökçe

Seyyah İlahi Sözleri

Seyyah İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Seyyah İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Seyyah olup şu âlemi ararsan Abdülbâki gibi bir er bulunmaz Cedd-i Muhammed’i eğer sorarsan Abdülbaki gibi bir er bulunmaz Benim de şeyhim gibi sultan bulunmaz **** Giderler gazaya çağlarlar satır daima yaparlar hoş gönül hatır Menzil’de türbesi nur olmuş yatır Abdülhakim gibi bir er bulunmaz Benim de şeyhim gibi sultan bulunmaz **** Âşık sofi kime çeke gayreti üstümüzde hazır ola himmeti Oğlum demiş ona Resul hazreti Abdülbaki gibi bir er bulunmaz Benim de şeyhim gibi sultan bulunmaz

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu