İsmail Beyhan

Seyyidim Hani İlahi Sözleri

Seyyidim Hani İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Seyyidim Hani İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Sevdiklerim bana karşı çıkıyor sana gelmem için engel tıkıyor Her iki dünyamı birden yıkıyor görmek istiyorum canlar sultanı Sultanlar sultanı seyyidim hani **** En sevdiğim canlar yoluma çıktı onlar terbiyeyi gönlüme dikti Nerde deyişleri dünyamı yıktı görmek istiyorum canlar sultanı Sultanlar sultanı seyyidim hani **** Kırmam mümkün değil onları artık onlarsız dünyalar bildim ki darlık Onlara saygım sahibetim artık görmek istiyorum canlar sultanı Sultanlar sultanı seyyidim hani **** Sana özlem duydum gül ağlıyorum geçilmez dağım var aşamıyorum Sensiz sanki hayat yaşamıyorum görmek istiyorum canlar sultanı Sultanlar sultanı seyyidim hani **** Sana olan sevgim âlemi sardı seyyid Abdulbaki en güzel yârdı Çok özledim seni bak gönlüm yandı görmek istiyorum canlar sultanı Sultanlar sultanı seyyidim hani **** Gözlerimden akar sevgili yaşlar gönlüme düşüyor kocaman taşlar Feda olsun sana binlerce başlar görmek istiyorum canlar sultanı Sultanlar sultanı seyyidim hani

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu