Mehmet Emin Ay

Sufi Bizim Bu Rahımız İlahi Sözleri

Sufi Bizim Bu Rahımız İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Sufi Bizim Bu Rahımız İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Sufi, bizim bu râhımız
Semt-i Yâr’e doğru gider
Arş’a çıkar bu âhımız
Semt-i Yâr’e doğru gider Hu
****
Yolundadır yolluğumuz
Hâl iledir halliğimiz
Herkes bilir kulluğumuz
Semt-i Yâr’e doğru gider Hu
****
Hakka itaat kılmışız
Derdini nîmet bilmişiz
Râh-ı sevabı bulmuşuz
Semt-i Yâr’e doğru gider
****
Dem iledir devrânımız
Dost yüzüdür seyrânımız
Çekilüben kervânımız
Semt-i Yâr’e doğru gider
****
Hulusi pâktır özümüz
Yolunda toprak yüzümüz
Duyar isen her sözümüz
Semt-i Yâr’e doğru gider

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu