Abdurrahman Önül

Sultan Geliyor İlahi Sözleri

Sultan Geliyor İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Sultan Geliyor İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Geliyor geliyor gönlümün neşesi sultan geliyor boyuna posuna kurban olduğum derdimin dermanı sultan geliyor kalbime yegane canan bildiğim aşkına yandığım seydam geliyor Asası elinde nurlar yüzünde kesilir ateşi nazar gözünde Allahın katında bilinmez yerde gönlümün neşesi sultan geliyor saf olun sofiler adap eyleyin nur ali bedene eza vermeyin fazlaca konuşup onu üzmeyin ahirin sultanı şeyhim geliyor Asası elinde nurlar yüzünde kesilir ateşi nazar gözünde Allahın katında bilinmez yerde gönlümün neşesi sultan geliyor bu kapı nakşidir Resul kapısı onun nur teninden gelir kokusu kimsenin olmasın bundan kuşkusu mevlayı tanıtan sultan geliyor Asası elinde nurlar yüzünde kesilir ateşi nazar gözünde Allahın katında bilinmez yerde gönlümün neşesi sultan geliyor boş uğraş bize zaman yitirir ihlası sevgiyi nefis bitirir şüphe etmeyin ki hakka götürür feyizler dağıtan sultan geliyor Asası elinde nurlar yüzünde kesilir ateşi nazar gözünde Allahın katında bilinmez yerde gönlümün neşesi sultan geliyor bu kapı nakşidir Resul kapısı onun nur teninden gelir kokusu kimsenin olmasın bundan kuşkusu mevlayı tanıtan sultan geliyor Asası elinde nurlar yüzünde kesilir ateşi nazar gözünde Allahın katında bilinmez yerde gönlümün neşesi sultan geliyor

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu