Abdurrahman Önül

Sultanım Abdulbaki İlahi Sözleri

Sultanım Abdulbaki İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Sultanım Abdulbaki İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Gönül seni arıyor ateş teni sarıyor Hep seni çağırıyor nerdesin Abdülbaki Sen Hâtemül Müslimin dermanısın derdimin Takati yok dizimin nerdesin Abdülbâki **** Nerdesin Abdülbâki candan sevdim inanki Benzersin her halinle sen de Seydasın sanki Sen Hâtemül Müslimin dermanısın derdimin Takati yok dizimin nerdesin Abdülbâki **** Gönül sana susamış senin aşkınla yanmış Hâlâ unutamamış nerdesin Abdülbaki Sen Hâtemül Müslimin dermanısın derdimin Takati yok dizimin nerdesin Abdülbâki **** Gönüller muhtaç size dalalım tefekküre Düştüm kızgın çöllere nerdesin Abdülbaki Sen Hâtemül Müslimin dermanısın derdimin Takati yok dizimin nerdesin Abdülbâki

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu