Sedat Uçan

Sultanımdan Bir Haber İlahi Sözleri

Sultanımdan Bir Haber İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Sultanımdan Bir Haber İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Canım lodos, yolun düşsün Mekke’ye, Bir zerrecik, toprağından toz getir. Kokusu, derdime derman Kâbe’nin, Örtüsünün üzerinden süz getir ***** Malumat ver, Sultanımdan ne haber, Kâbe, yeni gelinliğin giymiştir… Hacer’ül Esved’de, Mü’min seferber, Beyt’i, melekler de tavaf etmiştir… **** Kullara davet var, kutlu düğünden, Kuşlar, Hacc’ın ihramına girmiştir… Dağ, taş bile haberdardır gününden, Kurbanlıklar kınalanıp inmiştir…. ***** Şeytan kederlidir, taşlar yağacak, Mü’minlerin, günahları gazeldir. Tevhidin bestesi göğe ağacak, Arafat’ta vakfe günü nicedir?

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu