Abdurrahman Önül

Sultanımın Gül Kokusu İlahi Sözleri

Sultanımın Gül Kokusu İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Sultanımın Gül Kokusu İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Yakıyor beni derinden tövbe aldım ellerinden eser serinden serinden sultanımın gül kokusu Güldür gül o nur cemali ayın on dördü misali Mevlasına gönül vermiş Resule benzer her hali Sultanım hakkı gösterir hasretiyle yanan erir gönüllere neşe verir sultanımın gül kokusu Güldür gül o nur cemali ayın on dördü misali Mevlasına gönül vermiş Resule benzer her hali Göğün kapısı açılır nefis şeytandan kaçılır Arşı Alaya saçılır sultanımın gül kokusu Güldür gül o nur cemali ayın on dördü misali Mevlasına gönül vermiş Resule benzer her hali Gözleri bakar bitirir canı canandan ettirir seveni aşka getirir sultanımın gül kokusu Güldür gül o nur cemali ayın on dördü misali Mevlasına gönül vermiş Resule benzer her hali Güneş doğup yükseliyor sultanım günah eliyor çok uzaklardan geliyor sultanımın gül kokusu Güldür gül o nur cemali ayın on dördü misali Mevlasına gönül vermiş Resule benzer her hali

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu