Erdem Bayazıt

Sürüp Gelen Çağlardan İlahi Sözleri

Sürüp Gelen Çağlardan İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Sürüp Gelen Çağlardan İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Yeryüzü bana mescit kılındı Ant verdim toprak şahit tutuldu Seslerden bir sesle fırınlanıp Sulardan polatlanan benim sularda. Geldim durdum önünde işte bir anıt gibi Sıyırarak sırtımdan bir yılan giysisini. Sabır savaş zafer. **** Sabır sabır sabır savaş savaş savaş zafer zafer zafer Sabır savaş zafer. Adım Müslüman **** Can pazarında Azerbeycan’da işte Kudüs’te Mescid-i Aksa’da Bir türkü işliyor nakışını kalbimin üstüne Bir ucundan dünyanın öbür ucuna Kan olup dolaşan damarlarımda Arabistan’da ve Türkistan’da Sabır savaş zafer. **** Sabır sabır sabır savaş savaş savaş zafer zafer zafer Sabır savaş zafer. Adım Müslüman **** Sürüp gelen çağlardan çağlara Renk veren tarihe yeşil çağlayan Savaşçı yüreğinden savaşçı yüreğine Cezayirden senegalden yüreğimin içine Yüreğimin içine Boğaziçine Bir kelime diken yeryüzüne. Sabır savaş zafer. **** Sabır sabır sabır savaş savaş savaş zafer zafer zafer Sabır savaş zafer. Adım Müslüman **** Dünyanın kalbini dinle geliyor dinle geliyor adım adım Dallar meyvaya meyvaya dursun toprak tohuma tohuma dursun İnsan barışa barışa dursun zaman selama selama dursun Sabır savaş zafer. **** Sabır sabır sabır savaş savaş savaş zafer zafer zafer Sabır savaş zafer. Adım Müslüman

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu