Abdurrahman Önül

Veysel Karani İlahi Sözleri

Veysel Karani İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Veysel Karani İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Hakkın Habibinin sevgili dostu Yemen illerinde Veysel Karani Söylemez yalanı yemez haramı Yemen illerinde Veysel Karani **** Âşık Yunus ey der bende varaydım Ol mübarek hub cemalin göreydim Ayağın tozuna yüzler süreydim Yemen illerinde Veysel Karani **** Seherde kalkuben yola giderdi Hakkın bin bir ismini zikir ederdi Allah Allah deyup deve güderdi Yemen illerinde Veysel Karani **** Âşık Yunus ey der bende varaydım Ol mübarek hub cemalin göreydim Ayağın tozuna yüzler süreydim Yemen illerinde Veysel Karani **** Elinde asası, hurma dalından, Sırtında hırkası, deve yününden, Asla hata gelmez onun dilinden, Yemen illerinde, Veysel Karani. **** Âşık Yunus ey der bende varaydım Ol mübarek hub cemalin göreydim Ayağın tozuna yüzler süreydim Yemen illerinde Veysel Karani **** Anasından destur aldı durmadı Kâbe yollarını gözü ırmadı Eve geldi Muhammed’i bulmadı Yemen illerinde Veysel Karani **** Âşık Yunus ey der bende varaydım Ol mübarek hub cemalin göreydim Ayağın tozuna yüzler süreydim Yemen illerinde Veysel Karani

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu