Dursun Ali Erzincanlı

Veysel Karani’nin Duası İlahi Sözleri

Veysel Karani’nin Duası İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Veysel Karani’nin Duası İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Ey Allahım, Rabbim Sensin. Çünkü ben bir kulum. Nefsimin terbiyesinden acizim. Demek beni terbiye eden Sensin. Hem Sensin yaratıcı. Çünkü ben yaratılmış bir varlığım, Hem rızık veren Sensin. Çünkü ben rızka muhtacım ve ona elim yetişmiyor. Demek rızkımı veren Sensin. Hem Sensin Malik, Mülkün gerçek sahibisin. Çünkü ben bir köleyim. Benden başkası bende tasarruf ediyor. Demek benim sahibim Sensin. Hem Sen izzet sahibisin, yücesin. Ben ise zelilim; hâlbuki üzerimde bir izzet ve bir onur cilvesi görünüyor. Demek Senin izzetinin aynasıyım. Hem Sensin sınırsız zengin. Çünkü ben muhtaç ve fakirim, bana bu fakir halimle ulaşamayacağım bir zenginlik veriliyor. Demek mutlak zengin Sensin, veren Sensin. Hem ölümü olmayan devamlı hayat sahibi Sensin. Çünkü ben ölümlüyüm, dirilmem ve ölmemde Senin daimi hayat sıfatının tecellisi görünüyor. Hem Sensin Baki, Çünkü ben faniyim, ömrümün sona ermesinde Senin varlığının devamlı ve baki olduğunu anlıyorum. Hem Sen şeref sahibi yüceler yücesisin. Çünkü ben kötülükler içinde bocalıyorum. Demek şeref ve haysiyet Senden geliyor. Hem sonsuz ihsan sahibi Sensin. Ben ise günah işleyen bir kulum. Fakat pişman olup tevbe edince bana ihsan kapıları açılıyor. Demek ihsanınla bağışlayıp sonsuz güzellikler bahşeden Sensin. Hem günahları affeden yalnız Sensin. Ben ise günahkârım. Demek günahları affedecek Senin kapından başka kapı yoktur. …. Hem dualara cevap veren Sensin. Çünkü ben halimle ve dilimle daima dua edip istiyorum, niyaz edip yalvarıyorum. Arzularım yerine geliyor. İsteklerime cevap veriliyor. Demek arzu ve isteklerime cevap veren Sensin. Hem her türlü hastalığa şifa veren Sensin. Çünkü ben hastayım. Hastalıktan her kurtuluşumda Senin şifa verici tecellini görüyorum. Demek her türlü hastalığa şifa veren Sensin. Allah’ım Benim günahlarımı affet, hatalarımı bağışla. Hastalıklarıma şifa ver, Ey bütün kemal sıfatların sahibi ve noksan sıfatlardan münezzeh olan Allahım….

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu