Sedat Uçan

Vuslat İlahi Sözleri

Vuslat İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Vuslat İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Gözlerimi açtığımda sensiz kalmıştım bu dünya Vuslatın ta ukbalara kalmadan gel Muhammed`im Göz yaşlarım avuçlarıma dolmadan gel Muhammed`im Dolmadan gel Can Ahmed`im Gel yanayım ben narına Kavuşayım hem nuruna Ayrılığı yanın sıra almadan gel Muhammed`im Almadan gel can Ahmed`im Azrail gelip kapımı çalmadan gel Muhammed`im Çalmadan gel can Ahmed`im Aşkınla yandı gönüller Bu baharda seni bekler Hasretinle açan güller Solmadan gel Muhammed`im Yeni yeni asrı yıllar Bulmadan gel Muhammed`im Olmadan gel can Ahmed`im Gel yanayım narına Kavuşayım hem nuruna Ayrılığı yanın sıra almadan gel Muhammed`im Almadan gel can Ahmed`im Azrail gelip kapımı çalmadan gel Muhammed`im Çalmadan gel can Ahmed`im Azrail gelip kapımı çalmadan gel Muhammed`im Çalmadan gel can Ahmed`im

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu