Grup Dergah

Ya İmam Er-Rusli İlahi Sözleri

Ya İmamerrusli İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Ya İmamerrusli İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Ya imamerrusli ya ya ya senedi Ente Babullahi mutemedi Febi dünya ya vel Ahireti Ya Resulallahi Huz biyedi **** Mêraet Aynü’l Ve Leysettera Bi’settahe Fîl Verâ Beşerah Hayru Men fevkas Serais’sera Tâhirul Ehlaki Vesşiyemi… **** Ya imamerrusli ya ya ya senedi Ente Babullahi mutemedi Febi dünya ya vel Ahireti Ya Resulallahi Huz biyedi **** Yabne abdillahi ya ya ya emeli Ya meladel haifi vecili Nabreten ekremerrusli Vebigavsil hulleli ukadi **** Ya imamerrusli ya ya ya senedi Ente Babullahi mutemedi Febi dünya ya vel Ahireti Ya Resulallahi Huz biyedi **** Ve salatullahi lem teseli Leke tuhteme deake veli Nazraten ekremmerusuli Nebtekillahi vel ebedi **** Ya imamerrusli ya ya ya senedi Ente Babullahi mutemedi Febi dünya ya vel Ahireti Ya Resulallahi Huz biyedi **** Ve salatullahi lem teseli Leke tuhteme deake veli Ma teslimen minel ezeli Ya Rasulallah ya Habiballah ya Nebiyyallahi huz biyedi ya ya ya Muhammed Medet ey ya ya Rasulallah **** Ya imamerrusli ya ya ya senedi Ente Babullahi mutemedi Febi dünya ya vel Ahireti Ya Resulallahi Huz biyedi

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu