Cemal Kuru

Yalvar Allaha İlahi Sözleri

Yalvar Allaha İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Yalvar Allaha İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Dünya senin sonun viran var mı sende baki kalan sana yoldaş olur/yine iman yalvar Allaha Allaha Yalvar Allaha Allaha sığın Allaha Allaha yakar Allaha Allaha yönel Allaha Allaha **** Altımızdan taşlar batar üstümüzde otlar biter yılan çıyan mekân tutar yalvar Allaha Allaha Yalvar Allaha Allaha sığın Allaha Allaha yakar Allaha Allaha yönel Allaha Allaha **** Topraklara konulmadan bez kefene sarılmadan et kemikten ayrılmadan yalvar Allaha Allaha Yalvar Allaha Allaha sığın Allaha Allaha yakar Allaha Allaha yönel Allaha Allaha **** Anladık ki dünya fani veren alır tatlı canı bizden evvel gelen hani yalvar Allaha Allaha Yalvar Allaha Allaha sığın Allaha Allaha yakar Allaha Allaha yönel Allaha Allaha

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu