Abdurrahman Önül

Yan Allah Diye İlahi Sözleri

Yan Allah Diye İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Yan Allah Diye İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Sen yaradanı öğren Kur’an’ı Rahmanı Tanı yan Allah diye Allah Allah Allah Allah Allah Allah Allah Allah **** Yan aşk ile yan gafletten uyan yüce Rahmanın aşkına boyan Allah Allah Allah Allah Allah Allah Allah Allah **** Mevlada çare olma biçare gönülde yare yan Allah diye Allah Allah Allah Allah Allah Allah Allah Allah **** Can canan ol gel aşk ile dol işte sana yol yan Allah diye Allah Allah Allah Allah Allah Allah Allah Allah **** Yüreğim yansın bil hakkı ansın gönül uyansın yan Allah diye Allah Allah Allah Allah Allah Allah Allah Allah **** Bu aşk meydanı coşturur canı Mevlayı tanı yan Allah diye Allah Allah Allah Allah Allah Allah Allah Allah

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu