Beytullah Kuzu

Zikrederken İlahi Sözleri

Zikrederken İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Zikrederken İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Zikrederken güller açar coşarım Ya Allah Ya Muhammed Ya Ehl-i Beyt Aşkın Kevser havuzundan içerim Ya Allah Ya Muhammed Ya Ehl-i Beyt **** Zikrederken nurlar açar yanarım bu sene de meltem olur eserim Bu aşk meltemidir kalan eserim Ya Allah Ya Muhammed Ya Ehl-i Beyt **** Zikrederken güller açar coşarım Ya Allah Ya Muhammed Ya Ehl-i Beyt Aşkın Kevser havuzundan içerim Ya Allah Ya Muhammed Ya Ehl-i Beyt **** Zikrederken ben kendimden geçerim bu virane meskeni terk ederim Gül bahçesinde üç gülü seçerim Ya Allah Ya Muhammed Ya Ehl-i Beyt **** Zikrederken güller açar coşarım Ya Allah Ya Muhammed Ya Ehl-i Beyt Aşkın Kevser havuzundan içerim Ya Allah Ya Muhammed Ya Ehl-i Beyt **** Zikrederken ben kendimden geçerim bu virane meskeni terk ederim Gül bahçesinde üç gülü seçerim Ya Allah Ya Muhammed Ya Ehl-i Beyt **** Zikrederken güller açar coşarım Ya Allah Ya Muhammed Ya Ehl-i Beyt Aşkın Kevser havuzundan içerim Ya Allah Ya Muhammed Ya Ehl-i Beyt

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu