Feyzullah Koç

Abdulkadir Geylani(Düştüm Aşkın Seline) İlahi Sözleri

Abdulkadir Geylani(Düştüm Aşkın Seline) İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Abdulkadir Geylani(Düştüm Aşkın Seline) İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.
Düştüm aşkın seline vardım Bağdat iline Meftun oldum gülüne sultan Abdulkadir’in Lâ ilâhe illallah Lâ ilâhe illallah **** Beli dedim sözüne bel bağladım özüne Âşık oldum yüzüne sultan Abdulkadir’in Lâ ilâhe illallah Lâ ilâhe illallah **** Kıyamında Hu dedim aşk lokmasından yedim Ezkarını belledim sultan Abdulkadir’in Lâ ilâhe illallah Lâ ilâhe illallah **** Gülünü taç eyledim derde ilaç eyledim Sırrın ihrac eyledim sultan Abdulkadir’in Lâ ilâhe illallah Lâ ilâhe illallah **** Muhammed’in torunu Arşa salmış nurunu Seyrettim zuhurunu sultan Abdulkadir’in Lâ ilâhe illallah Lâ ilâhe illallah **** Ehlullah durur saf saf rükuya varır etraf Ederler evin tavaf sultan Abdulkadir’in Lâ ilâhe illallah Lâ ilâhe illallah

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu