Aczimle Gelemedim İlahi Sözleri

Aczimle Gelemedim İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Aczimle Gelemedim İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Nedir bu kibir gurur topraktan gelmedin mi kusurlusun her yönden aczinle gelmedin mi?
Hakkı bil Hakkı tanı son durak onun yanı ateşe atma canı aczinle gelmedin mi?
****
Ne Şahsın ne sultansın farkın yok zavallıdan gidersin bu dünyadan topraktan gelmedin mi?
Hakkı bil Hakkı tanı son durak onun yanı ateşe atma canı aczinle gelmedin mi?
****
Yükseklerden uçarsın kendini ne sanırsın bir gün düşer çatlarsın topraktan gelmedin mi?
Hakkı bil Hakkı tanı son durak onun yanı ateşe atma canı aczinle gelmedin mi?

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Exit mobile version