Minik Dualar Grubu

Adalet(Hz.Ömer) İlahi Sözleri

Adalet(Hz.Ömer) İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Adalet(Hz.Ömer) İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.
İşte babamız çok güzel bir arabası var Koskocaman güzel mi güzel arabası var Babacığım dedim bir gün binsek pikniğe gitsek çarşıya gitsek okula gitsek olmaz mı? Olmaz dedi olmaz devlet malıdır üzerinde milletin hakkı vardır Olmaz dedi olmaz millet malıdır üzerinde fakirin hakkı vardır **** O Ömer ki işte devlet mumuyla çalışırdı evde kendi mumuyla Aydınlattı etrafını aydınlattı tüm dünyayı adaletin ışığıyla Olmaz dedi olmaz devlet malıdır üzerinde milletin hakkı vardır Olmaz dedi olmaz millet malıdır üzerinde fakirin hakkı vardır **** Arkadaşlar adalet haklı ve haksızı ayırma, zarar bile görecek olsak haklının yanında olabilmek ve bir şey paylaşırken veya paylaştırırken vicdanlı ve adil olabilmektir. Adalet herkese ait olanı kullanırken de hassas vicdanlı olabilmektir. Aynı şarkımızda geçtiği gibi Hz. Ömer’in devlet işlerinde devletin mumunu, kendi işlerinde kendi mumunu kullanması gibi. Adalet dendiğinde bütün dünyanın örnek verdiği iyi adamdır Hz. Ömer. **** Aydınlattı etrafını aydınlattı tüm dünyayı adaletin ışığıyla Olmaz dedi olmaz devlet malıdır üzerinde milletin hakkı vardır Olmaz dedi olmaz millet malıdır üzerinde fakirin hakkı vardır

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu