Minik Dualar Grubu

Sorumluluk(Nene Hatun) İlahi Sözleri

Sorumluluk(Nene Hatun) İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Sorumluluk(Nene Hatun) İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Ahali yetişin Aziziye tabyasını düşman işgal etmiş. Bunu duyan millet çıktı meydana kiminde tüfek var kiminde sopa Kimi koydu bebeğini beşikte vardılar imanla düşman üstüne Aman aman Erzurum aman dadaş Erzurum aman yiğit Erzurum **** Bin şehit verdik o günün önden giden sonrakiler çöktü düşman üstüne Çoluk çocuk kadın erkek Erzurum aldılar tabyayı düşmen elinden Aman aman Erzurum aman dadaş Erzurum aman yiğit Erzurum **** Aziziye tabyasında bir ana Nene hatun dedik onun namına Savaşırken aldı omzundan yara Nene Hatun dedik onun namına Aman aman Erzurum aman dadaş Erzurum aman yiğit Erzurum **** Nene Hatun ninemiz o gün bebeğini beşiğe koyup şöyle demişti: Seni bana Allah verdi ben de seni ona emanet ediyorum, sonra bütün Erzurum’lularla düşmanın üstüne gitmişlerdi, Çünkü onlar vatanından sorumluydu, canlarını ortaya koyarak sorumluluklarını yerine getirdiler, biz de atalarımıza karşı sorumluyuz. Bize düşen de günlük hayatımızda ve derslerimizde sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirip çok çalışıp ülkemiz ve milletimize faydalı birer insan olmaktır. Bu şarkımızın iyi adamı da kahraman ninemiz Nene Hatundur. **** Aman aman Erzurum aman dadaş Erzurum aman yiğit Erzurum

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu