Ender Tekin

Affeyle İlahi Sözleri

Affeyle İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Affeyle İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Ey zamandan mekandan münezzeh olan yoktan vereden bağışlayan affeden Merhametiyle dertlilerin dermanı gariplerin sahibi çaresizlerin çaresi kimsesizlerin Kimsesi güzel Allahım ya rahman huzuruna geldim ya rahim huzuruna geldim ya Kerim huzuruna geldim sana geldim rabbim sana geldim ellerimi açtım da geldim Boynumu büktüm de geldim günahımla cürmümle ama bi o kadar aczimle geldim Sana geldim rabbim sana geldim
****
İşte geldim huzura Sil gözüm gülem Allah
Bu aciz günahkara Rahmeyle Rahim Allah
****
Settarul uyub sensin Günahları setreyle
Affetmeyi sevensin Bu kulunu affeyle
****
Pişmanım günahlara Yüreğim yanar Allah
Rahmetin meranıma Devadır Rahim Allah
****
Settarul uyub sensin Günahları setreyle
Affetmeyi sevensin Bu kulunu affeyle
****
Bu canımı sen verdin yoktan var eden Allah
Lutfeyle de ismini anarken ölem Allah
****
Settarul uyub sensin Günahları setreyle
Affetmeyi seversin Bu kulunu affeyle

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu